04 vyborov 24 грудня 2017 року відбудуться вибори депутатів та голови селищної ради Варвинської ОТГ (об’єднаної територіальної громади). До складу Варвинської ОТГ ввійдуть:

  • смт Варва
  • с. Воскресенське
  • с. Калиновиця ( + с. Булавівщина, с. Григорівщина, с. Сіряківщина)
  • с. Леляки ( + с. Саверське)

Адміністративним центром новоутвореної ОТГ стане смт Варва.

Сільські ради припиняють своє існування як юридичні особи. Їхні функції переходять до селищної ради Варвинської ОТГ. Але жителям сільської місцевості не варто хвилюватись, адже в селі буде працювати новообраний староста. Староста – людина, яка буде представляти інтереси жителів свого села, а також допомагатиме їм з підготовкою та передачею документів до органів місцевого самоврядування.

Практика уже існуючих ОТГ показує, що зростання доходів об’єднаних територіальних громад часом трикратне. Об’єднані територіальні громади отримують у своє розпорядження 60% від податку на доходи громадян, що призводить в середньому до двократного, а подекуди й більш істотного стрибка їхніх власних надходжень.

Пам'ятка виборцю

Пам’ятайте! Іменне запрошення на вибори повинно бути доставлено Вам не пізніш як за 10 днів до дня голосування. Кожен виборець має перевірити, чи правильно вказані його дані. Якщо в особистих даних Ви виявили помилку, або запрошення Вам не надійшло, зверніться до дільничної виборчої комісії у Вашому населеному пункті. Але це треба зробити не пізніше як за 5 днів до дня голосування.

 

ГОЛОВНА

Testfacebook