health logo

2018 рік – старт такої довгоочікуваної медичної реформи. Кожен з нас повинен вибрати собі сімейного лікаря та укласти з ним договір.

Але, звернувшись до медичного, закладу ми можемо зіткнутись з проблемою вибору. Найбільша біда в тому, що в закладах охорони здоров’я вже майже немає до кого звернутися. А все через те, що ніхто зі спеціалістів не бачить перспективи роботи в нашому селищі.

 

Висококваліфіковані лікарі змушені шукати роботу в більш привабливих місцях. Дуже часто, щоб отримати належне лікування, нам доводиться їхати у пошуках цих же лікарів до іншого району.

Як на таку ситуацію можна вплинути ? Що я пропоную зробити для залучення нових медичних працівників до нашого району?

Завдяки децентралізації (близько 60% податку на доходи громадян надходить до бюджету об’єднаної громади) місцеві бюджети мають достатньо коштів для того, щоб покращити мережу медичних закладів, створити належні умови для роботи лікарів.

Я пропоную надати нові робочі місця та службове житло медичним працівникам. Таким чином ми збільшимо кількість обслуговуючого нас персоналу. Нагадую, що наше селище має високу потребу у сімейних лікарях. На мої переконання, перспектива отримати житло за пільговими програмами допоможе залучити до роботи в сімейних амбулаторіях не тільки лікарів району, а й найкращих спеціалістів з усієї України. Придбання житла здійснюється у відповідності до Закону України «Про здійснення державних закупівель», Закону України «Про публічні закупівлі». Придбане житло буде належати до спільної власності територіальної громади.

За призначенням житло, одержане відповідно до цієї Програми, буде відноситись до категорії житлового фонду спеціального призначення та надаватиметься новим лікарям для тимчасового проживання (за умови своєчасної оплати ними комунальних послуг, забезпечення збереження житла в належному стані, запобігання його пошкодженню, дотримання протипожежної безпеки, своєчасного здійснення поточного ремонту).

Таким чином, залучення до роботи нових медичних працівників – це можливість для пацієнта самостійно обирати лікаря, а значить і крок до здорового майбутнього для нас та наших дітей!

 

ГОЛОВНА

Testfacebook