- Спілкуємося із жителем Калиновиці Науменком Юрієм Миколайовичем.

Юрій Миколайович, маю до Вас деякі питання про проблеми Вашого села. Перше, що хотілося б дізнатися, в якому стані зараз дороги в с. Калиновиця?

- На даний момент ремонт доріг зроблений лише по вулиці Нова та до хутора Григорівщина. Але негайного ремонту на даний час потребують вулиці Шевченка та Садова.

- Тепер маю ще питання, яке зараз набуло широкого резонансу. Питання побудови водогону в с. Калиновиця. Вам відомо, на якому етапі зараз цей процес?

- На скільки я знаю, водогін в селі зроблений не для всіх вулиць. Щоб підключитись до центральної лінії водогону, кожен житель власним коштом робив водогін до свого двору. Люди, які проживають біля ферми отримують воду від компанії «Кернел». І невідомо, що буде з цими жителями, якщо ферма перестане функціонувати. Тоді подача води припиниться.

- А що можете сказати про транспортне сполученні Калиновиці з районним центром?

- Що стосується транспортної доступності то вона відсутня, як така. Їздить лише шкільний автобус. Ще є автобус від «Кернел», але він возить лише своїх працівників.

- Юрій Миколайович, знаю, що в Калиновиці ремонту потребують гребля першого ставка, а також місток другого ставка села. Чи були цього року вжиті хоч якісь заходи по цьому?

- По ремонту містка жодних. Але ми, мешканці Калиновиці, сподіваємося, що нове керівництво Варвинської ОТГ та наші місцеві жителі шляхом ефективної співпраці виправлять становище зі ставками та містком.

- А чи освітлені вулиці у вечірній час?

- Взагалі неосвітлені. На скільки мені відомо, коли буде новостворена громада, це питання планують підняти на розгляд сесії.

- Зрозуміло. Сподіваюся, що так і б у д е. Дякую Вам за розмову.

ГОЛОВНА

Testfacebook