Дозвілля для дітей

Нескладно помітити, що у Варві дитяче дозвілля починається на ігрових майданчиках і тут же й закінчується. Раніше дітки хоча б на паровозику в казковому містечку могли кататись. А зараз малюкам більше нема чого запропонувати у нашому селищі.

З цього приводу маю нову для Варви ідею – відкрити контактний зоопарк. Невеликий та мало затратний, куди б батьки могли повести своїх діток. Звичайно, що левів та ягуарів Варва не зможе утримувати, але різних пернатих або, приміром, хом’ячків та ящірок зможе. Навколо зоопарку можна створити зону відпочинку. Щоб втілити таку ідею в життя необхідно спочатку зробити проект зоопарку. Потім подати заявку на отримання коштів від Євросоюзу для втілення проекту в життя.

Впевнений, такий проект не буде дуже затратним. А в результаті отримаємо море позитивних емоцій. Плюс до цього – ще і нові робочі місця, яких у нашій провінції дуже не вистачає.

Пляж біля табору «Веселка»

Мабуть, нема у Варві такої людини, яка хоча б раз не була на пляжу у сосні. Там є встановлений стіл під навісом для невеликої компанії. Моєю ж метою є облаштування широкої зони відпочинку на пляжу. Я думаю, буде можливість навіть розширити територію самого пляжу. В спекотний літній день це дуже доречно.

Перш за все потрібно облаштувати бесідки хоча б для декількох великих компаній. Також доцільно встановити дитячий ігровий майданчик.

І всі ці речі є цілком реальними для втілення. Наше дозвілля – чи не єдина річ, яка відволікає від проблем. Але відпочинок, який необхідний всім, на жаль, зараз не на вищому рівні. Та все в наших руках!

ГОЛОВНА

Testfacebook