Я, Щербатюк Олександр Михайлович, не згоден з позицією місцевих очільників влади та їхніми поглядами на керівництво громадою. Маю своє бачення на програму розвитку Варвинської громади. 

Сьогодні Варва знаходиться в стані шоку від новин про можливе закриття Гнідинцівського ГПЗ. А це і робочі місця, і  поповнення бюджету, і допомога нашому селищу у розв’язанні різних проблем. Але, мабуть, можновладці не були далекоглядні. Одні будували схеми як заробляти тіньові кошти. Другі так зайнялись благоустроєм, що забули про інші важливі аспекти життя.

 Але спробуймо віднайти істину.

Завдяки родовищам нафти і газу держава побудувала Гнідинцівський ГПЗ. Як ним керували, всі пам’ятають.  

До речі, багато хто із керівництва заводу вступили в різні партії, зокрема, і в Аграрну партію. Микола Васильович Гайдай закликає всіх іти однією командою і підтримати Валентину Василівну.

А ще не так давно вона була в лавах “Батьківщини”. Невже ідейні переконання Юлії Тимошенко Валентині Василівні Саверській-Лихошві не сподобались? Партійці, не забудьте змінити «шапку» на наступних виборах.

Керівники, які міняють партійну приналежність для одержання власної вигоди, апріорі не можуть ефективно керувати життям громади.

Раніше про модернізацію заводу та наведення елементарного порядку ніхто не думав, а тепер пожинаємо плоди такого управління. ГПЗ допоміг збудувати стадіон, а також табір «Веселку», від якого, можливо, будуть відмовлятися.

Дорогі працівники Гнідинцівського ГПЗ, звертаюсь до Вас.

Все йде до того, що майже всі заводи перейдуть в приватні руки. 

А в бізнесі буде прораховуватися  рентабельність, і проблеми, на жаль, будуть. Але я буду робити все можливе і неможливе, щоб їх вирішити.

Нашій громаді потрібно переходити на новий рівень правління та відносин в рамках законодавства. Вже на даний час від управління ПАТ «УкрНафта» надійшли такі заяви, що можете забути про часи, коли техніку надавали безкоштовно. А ми і досі про щось мріємо. Час вже і громаді створити своє, щоб не бити поклони у великих кабінетах. Адже тут жити нам та нашим дітям.

Ми беремося вирішити це питання. Не боїмося відповідальності і наполягаємо на створенні комунального підприємства на базі колишнього автогаража Гнідинцівського ГПЗ. Земельна ділянка під колишнім автогаражем – власність селищної ради, а в майбутньому – об’єднаної громади.

Розповім ще про випадок, який трапився, коли Саверську-Лихошву Валентину Василівну обрали селищним головою вперше. Тоді я зі своїми депутатами від партії «Промисловці і підприємці» (12 людей, які пройшли в селищну раду на чолі з Озимаєм Григорієм Степановичем) вважали, що робимо одну справу  - благо для громади.

Я зібрав у підприємців кошти. Закупили вуличні колонки на воду. Це було влітку. На випадок, якщо відключать водопостачання, ці колонки – справжній оазис у спекотний день. Та сталось так, що вони лежали майже 2 місяці на складі в КП «Господар», бо не могли знайти зварювальника. Але, я так гадаю, що Валентина Василівна просто не хотіла зробити реальну допомогу для громади, бо це було не від неї. І всі сказали б, що встановлені колонки це заслуга Щербатюка, а не селищного голови.

Можновладці апріорі мають великі повноваження щодо впливу на підлеглих працівників. І все виглядає у нас в районі «чудово», судячи з того, що друкують в районній газеті.

Проте замість того, щоб вирішувати реальні проблеми Варви та району разом, адміністрація та селищна рада з’ясовують відносини. Наприклад, коли Валентина Василівна Саверська-Лихошва замовила в Донецьку годинник. Я запропонував встановити його на будинок культури, але у відповідь почув обурення селищного голови:

«То не наше приміщення, а адміністрації».

Я впав в «кому» після такого.

І ГОДИННИК ПОСТАВИЛИ, НЕНАЧЕ ПАМ’ЯТНИК ВЕЛИКИХ ДОСЯГНЕНЬ ЗА СІМ РОКІВ ОЧІЛЬНИЦІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ВАЛЕНТИНИ ВАСИЛІВНИ САВЕРСЬКОЇ-ЛИХОШВИ.

Та чи можна назвати прямі обов’язки мера якимись особливими заслугами? Мер – слуга народу. Влада – це кожен із нас! Рушійна сила змін – молодь та професіоналізм, молоді фахові спеціалісти.

ГОЛОВНА

Testfacebook