Ритм 21 століття змушує нас більшу частину свого життя присвячувати роботі. А вдома ще чекають сімейні справи, часом проблеми зі старенькими батьками, а якщо ще й теща, то ховайся))) Досвід показує, що нелегко знайти досвідчену та порядну людину, яку можна зі спокійним серцем залишити з немічними батьками.

Практика показує, що коли людина похилого віку потребує медичного обслуговування, не завжди можна провести необхідні процедури в домашніх умовах. Часто буває так, що за людьми похилого віку взагалі немає нагляду. 

Україна, перейнявши європейський досвід, створює будинки для людей похилого віку по всій країні. То чому б і нам не відкрити у Варві будинок пристарілих? Там люди, які потребують нагляду, або втратили можливість самостійно пересуватись, отримають притулок і належний медичний догляд. Серед переваг постійний догляд, 3-4-разове харчування, лікування та спілкування. Стареньким не потрібно купувати продукти, прибирати, думати про одяг і взуття, хвилюватися через погане самопочуття.

Цей будинок буде на балансі Варвинської громади. Окрім проживання та оздоровлення, передбачене і тимчасове перебування людей похилого та старечого віку в комфортних умовах на період, коли родина фізично не може бути присутня вдома (відрядження, за станом здоров’я тощо).

В усьому світі оселитися в похилому віці в пансіонаті – давно вже загальноприйнята практика. Літні люди за кордоном із задоволенням переїжджають в пансіонати для того, щоб отримати належний догляд, покращити здоров’я, знайти друзів за інтересами, тобто жити повноцінним життям.

А тепер прийшла наша черга забезпечити достойну старість бабусям та дідусям. Ми ставимо конкретне завдання – зробити проект будинку для людей похилого віку на базі колишнього Варвинського пологового будинку.

Ми вже звертались із такою пропозицією до керівника адміністрації Долі Любові Вікторівни, але отримали відмову, бо керівництво Варвинської районної державної адміністрації вважає, що Варва не потребує такого закладу. Ця відмова показала їхнє ставлення до людей похилого віку, небажання змінювати життя громади на краще.

Наш обов’язок – втілити проект будинку пристарілих в життя.

Існування такого закладу не території Варви буде залежати від тієї людини, яку оберуть головою ради Варвинської ОТГ.

Крім того, будинок пристарілих - це також і робочі місця та ще одне медичне відділення. 

ГОЛОВНА

Testfacebook