1280x720 7WLРеалії сьогодення такі, що всі багатоквартирні будинки Варви зняті з балансу селищної ради. Перед списанням з балансу потрібно було ці будинки поремонтувати (не в найкращому стані дах, підвали), але ні голова селищної ради Валентина Василівна Саверська-Лихошва, ні керівник КП “Господар” Сергій Миколайович Садовий не виявили бажання це робити.

 

Крім цього, хоча вже більше року всі багатоквартирні будинки Варви зняті з балансу КП «Господар» (тобто вже не обслуговуються цим комунальним підприємством!!!), але люди й досі отримують квитанції на оплату послуг з утримання будинків і прибудинкових територій. Більше того, люди все ще оплачують ці послуги. Досить жити в брехні! Розривайте з ними договір!

Від дошкільних закладів влада теж намагалась відмовитись. Опалення в дитячих садочках не змогли ввімкнути вчасно.

Селищна рада являється засновником КП «Господар». Чому ж керівники до цього часу не навели порядок?

1. Аварійна служба працює неефективно.

2. Працівники чистять каналізації дідівським методом – тросами.

3. Техніку, яку придбали, обрали непрофесійно. ЇЇ знову потрібно міняти.

4. По якості води нічого не було зроблено. Водогін на вул. Підгірна вже декілька років ніяк не добудують. Дійшло навіть до того, що жителям цієї вулиці сказали доробляти водогін власним коштом.

5. Очисні споруди – замість того, щоб будувати нові, зализуємо старі дірки.

6. Заробітна плата тих, хто чистить каналізацію мінімальна. А самих працівників за таку зарплатню рідко вдається побачити за роботою в тверезому стані.

Мусимо визнати, все це – реалії життя нашої провінції.

Комунальне підприємство, якщо воно збиткове, повинно пройти перевірку для підтвердження збитковості. В іншому випадку – підприємство потрібно реорганізовувати. Ініціативу реорганізації може проявити селищний голова В. В. Саверська - Лихошва, яка за 7 років не змогла відновити довіру до КП «Господар». Таке правління покриває лише «своїх» керівників та нераціональне використання коштів.

ГОЛОВНА

Testfacebook