deryban

Мабуть, кожна сім’я має принаймні одну земельну ділянку у своєму користуванні. Як Ви знаєте, усі зареєстровані земельні ділянки вносяться до Державного земельного кадастру. Але останнім часом у реєстрі Державного земельного кадастру відбуваються неприпустимі речі.

Щоб побачити свою ділянку (якщо вона у Вас офіційно зареєстрована), потрібно відкрити Публічну кадастрову карту (через інтернет).

Але останнім часом по всій Україні все частіше трапляється таке, що межі однієї ділянки накладаються на другу, яка має іншого власника. Неподобство, чи не так? Та це ще не всі проблеми. Якщо Ваша ділянка внесена до реєтру Державного земельного кадастру, вона має свій номер у цьому реєстрі. Прикро визнавати, але часто буває таке, що номер конкретної ділянки в реєстрі вказано неправильно. Приміром, справжній кадастровий номер може відрізнятись на одну чи дві цифри від того, який подано в реєстрі. Тож, якщо Ви, користуючись інтернетом, захочете знайти свою ділянку за номером, може так трапитись, що система просто не знайде Вашу ділянку.

Більше того, буває навіть таке, що власник, який особисто реєстрував свою ділянку, через певний час не зміг її знайти у держреєстрі. Його ділянка виявилась відсутньою в системі Державного земельного кадастру.

Шановні жителі, звертаюсь до Вас!

Якщо Ви маєте зареєстровані земельні ділянки, поцікавтесь який реальний стан речей із Вашою ділянкою у реєстрі Державного земельного кадастру! Це можна зробити за допомогою інтернету. У пошуку ввести ПУБЛІЧНА КАДАСТРОВА КАРТА (або за посиланням http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta). Потім на сторінці кадастрової карти зверху в стрічку пошуку ввести кадастровий номер своєї ділянки. Або ж звернутись до місцевого Держземагенства та отримати дані звідти.

Будьте пильними! Адже при нинішньому стані речей земельний «дерибан» торкнувся майже кожного населеного пункту нашої країни.

Влада має не приховувати ці проблеми, а сприяти їх вирішенню.

ГОЛОВНА

Testfacebook