varva

Чотири роки тому відбулась Революція Гідності, чотири роки як Україна мала б жити по-новому. Гучні виступи на сценах, клятви у вірності Україні, громаді, вишивані сорочки очільників Варвинської селищної ради, показова поява на коні – і все це… популізм!

Цинізм та нахабство останнім часом, на жаль, перейшли усі межі! Так, нещодавно Варву облетіла сумна новина: «Автовокзал закрили!».

 

Прикро, але це правда… Ще вчора звідси можна було людям поїхати в Прилуки, Чернігів, Київ та різні села нашого району. Тепер же навіть в приміщення зайти неможливо. Незабаром закінчиться осінь і настане зима. Мороз чи хуртовина, дощ чи сніг, а чекати автобуса доведеться під автостанцією. Чи легко буде студентам, дітям? Як бути жителям Калиновиці, Леляків, Озерян, Брагінців, Дащенок, Світличного та інших сіл?

Чомусь на думку спали мені слова «добродійки»: «Я пропонувала селам району приєднатися до Варви, а вони відмовилися!».

А відмовилися приєднуватися, шановна «добродійко», бо вже вкотре відчули нелюдське ставлення до них. Знають, що у Варві намагалися перенести музичну школу та «відхрещувалися» від дитячих садків. Жителі району вже побачили, як керівник селища та керівник районної адміністрації «піклуються» про дітей.

Наші батьки громадою збудували автовокзал, а ви що робите? Невже у бюджеті селища немає коштів на утримання автовокзалу? Я вивчив суть справи і з’ясував, що коштів у бюджеті громади достатньо для його утримання. А приміщення автовокзалу – це власність громади. Згідно із законодавством України передача майна громади без згоди депутатів селищної ради категорично заборонена. Керівник громади – це слуга народу, який має радитися із громадянами, врахувати думки, а вже потім приймати рішення, звичайно, винятково на користь громади. Отож необхідно повернути приміщення нашій громаді.

Дорогі варвинчани! Запитаймо Валентину Василівну відверто й сміливо: чому у Варві не працює автовокзал. Поверніть його громаді!

ГОЛОВНА

Testfacebook