DSCF8714Останнім часом прослідковується тенденція до того, що люди починають критично мислити та аналізувати інформацію, що надходить із різних джерел.

Очевидно, якщо вказати на проблему, то про неї починають говорити.

Поступово (а у Варві навіть досить швидко) виникає суспільний резонанс. І вуаля! Мало-помалу, але проблема починає вирішуватись.

З метою вирішення однієї з таких проблем пишу цю публікацію.

 DSCF8714

Хочу розповісти Вам про водогін на вул. Підгірній – Ватутіна. Розпочалось будівництво цього водогону декілька років тому. Але після старту процес з невідомих мені причин загальмував.

Для тих, хто скаже, що було відсутнє фінансування, повідомляю наступне:

• В 2015 році селищною радою використано кошти у сумі 12 000 грн. на перерахунок кошторисної документації по будівництву водогону по вулиці Ватутіна-Підгірна смт Варва;

• За 2015 рік касові видатки на будівництво водогону по вул. Ватутіна-Підгірна смт

Варва склали 558 200 грн.;

• За 2015 рік касові видатки на технагляд по будівництву водогону по вул. Ватутіна-Підгірна смт Варва     –    11 300 грн.

Виникає логічне питання: чому до цих пір водогін недобудований? Якщо поглянути на реально зроблений обсяг робіт по цьому водогону, постає ще одне питання: а чи всі виділені кошти використані за цільовим призначенням?...

DSCF8716

 DSCF8721

 

Можливо, поглянувши на фото Ви не зрозуміли, що то за дрючки у воді. Це «диво архітектури» служить огорожею для труби водогону, яка десь там під водою, і яку так і не спромоглися довести до будинків жителів вулиці Підгірної.

Найкращим варіантом для нинішніх керманичів буде якнайскоріше завершити будівництво цього водогону. А потім вони зі звичним цинізмом скажуть, що всі кошти були освоєні належним чином і необхідні матеріали вже давно в наявності, просто на складі лежали.

Маємо те, на що заслуговуємо. І заслужили варвинчани на таке ставлення влади до себе своєю пасивністю. Це моя особиста думка. Ваша ж може відрізнятись, але не забуваймо, що серед пасивності та байдужості є й ті, хто захоче знати куди витрачаються кошти!

ГОЛОВНА

Testfacebook