shutterstock 86219923 700x465Шановні земляки! Ви мудрі, чесні, розсудливі та працьовиті. Ви маєте право жити краще!

Для цього маємо йти на вибори. Це наше право. Потрібно перезагрузити владу, проголосувавши за нових людей. Подумайте про своїх дітей та внуків. Що їх чекає? Не всі ж можуть виїхати за кордон на заробітки, чи в столицю працювати. Там уже скільки народу з периферії, що нікого з нас там точно не чекають. Нам потрібно творити свою долю самим. Якщо хтось вважає, що ми нічого не зробимо, і все котиться в прірву, то, повірте, Ви помиляєтесь – у нас все вийде!

Наші завдання:

1) Вибрати нову владу, бо стара уже забула, що обіцяла народу і чому її вибрали. Їх пасивність щодо людей просто зашкалює.

2) Поставити в пріоритет наших дітей.
В першу чергу – це дитячі садки, школи, гімназії, табори відпочинку та новостворені гуртки, спортивні секції, які я обіцяю відкрити.

3) Повернути на баланс багатоквартирні будинки.

Запровадити програму з утеплення будинків, відремонтувати дахи, прибрати у підвалах та поставити металеві двері, зробити вимощення фундаментів. Розділити 49 багатоквартирних будинків на 5 ОСББ (по 10 будинків, а в одному - 9). Виділити офіс, закупити комп’ютерну техніку для 5 бухгалтерів та провести навчання цих людей. Від кожного будинку мають бути створені комітети для перевірки. Адже потрібно контролювати: скільки на рахунку кожного будинку грошей. Вони матимуть право їх використовувати на потреби мешканців.

Довго гратися у нас немає часу, бо в підвалах деяких будинків після дощу або від прориву гнилих труб – з півметра води стоїть. Люди схаменіться! При таких умовах фундамент будинку просяде та рухне з часом. Нам потрібно зробити це вже на наступний рік!

І всі усвідомлюють, що САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА, ЧАЛЕНКО чи ДОЛЯ навряд чи зроблять ремонт таких будинків. А все чому? Бо вони люблять тільки займатися популізмом.

Наприклад, за цей рік було витрачено близько 2,5 млн грн. на благоустрій. Невже з цих грошей не можна було виділити хоча б 1млн грн на залив фундаменту навколо будинків та 1 млн на ремонт дахів, підвалів. А на благоустрій 500 тисяч! Хіба не вистачило б цих грошей?

Потрібно заохочувати людей до прибирання територій, а не сидіти склавши руки. Так, у приватному секторі також живуть такі ж самі люди. Але вони ж не чекають поки під їхніми дворами покосять, а самі виходять і прибирають траву, листя. Звичайно, ми обов’язково залишимо працювати працівників благоустрою, які будуть обкошувати бензокосами як узбіччя вулиць, так і прилеглі території багатоквартирних будинків.

Нам потрібно терміново більш практично навести лад, а не вкладати мільйони в примарний благоустрій. Лавочки, куб та альтанки – це копійчані витрати. Це, на мою думку, є прихований обман, щоб відволікти людей від тих мільйонних оборотних коштів, які крутяться між селищною радою та КП «Господар».

4) Зробити та запустити в роботу хлібопекарню.
За підтримки бізнесу та фермерських господарств, відкриємо хлібопекарню тож буде достойна конкуренція чужому хлібу. Створимо робочі місця. Все те, що загубили очільники влади, я хочу відновити. Бо Ви ж розумієте, що стара влада хоче залишитись на своїх давно нагрітих місцях, щоб розбазарити залишки землі та на свій розсуд витрачати кошти громади.

5) Якщо люди вирішать підтримати мене на голову громади, то після формування штату, відразу ж буду їхати в ПАТ Укрнафту й відстоювати Гнідинцівський ГПЗ. У нас вистачає природних ресурсів, зокрема газу, щоб завод запрацював у повному обсязі.

6) Навести порядок у земельних питаннях.
Складається таке враження, що наші керівники так поспішають віддати землю «Кернелу» або іншим компаніям, що люди їм тільки заважають. Вже виорюють майже наші городи. Ось, наприклад, всі пам’ятають, коли жителям Варви давали землю під будівництво напроти «царського села». То що зробило керівництво? Вони її скоренько забрали та віддали. Земельку переорали, бо навіщо їм ті прості люди?

Земля! О, це прибуток! А що натомість отримала громада?

Поля починають обробляти від шкідників, а заодно травлять і нас з Вами. Статистика онкозахворювань не радує.
Про худобу та бджіл я взагалі мовчу, бо ті просто вмирають від цих ядів.
Яку смішну компенсацію дали бджолярам! За кожну загиблу бджолосім’ю – по 10 кг відходів кукурудзи! Та хіба ж влада не повинна захищати людей? Натомість причетні до порушення люди роблять тебе дурнем, бо хто ж буде діяти проти себе.
Невже ми, ЛЮДИ, втратили віру в себе? Якщо у Вас ще залишилась хоч крапля надії, то прийдіть на вибори, зробіть свій вибір, підтримайте нових людей, котрі будуть відстоювати Ваші інтереси й будуть завжди на Вашій стороні.

7) При громаді буде створено новий відділ муніципальної поліції.
Перед працівниками якого постануть нелегкі завдання. Багато хто навіть і не здогадується, скільки людей у Варві є наркозалежними! Поліція повинна реагувати на ці факти. Болючим є для населення і питання: чому по центральній площі їздять фури та інші вантажівки, руйнуючи дорожнє покриття?
Якщо буде потрібно, то створимо загони самооборони, в які залучимо колишніх бійців АТО та ветеранів МВС.

8) Провести реформу в КП « Господар». Відокремити:
- Воду і водовідведення. Потрібно створити ефективну аварійну службу, працівники якої виїдуть на виклик у будь-який час доби;
- Сміттєзвалища та вивезення сміття;
- Благоустрій та інші послуги, які будуть прописані статутом.

Чому саме так запитаєте Ви? А відповідь на це питання проста. Так ми зможемо вийти на рентабельність кожної послуги. Будемо бачити, куди йдуть наші кошти. Працівники відбиратимуться в штат на конкурентній та фаховій основі. Кожен матиме право подати свою заяву на роботу та бути працевлаштованим.

Знаю, що після цих моїх  заяв керівників КП«Господар» буде трясти від однієї думки, що Щербатюк буде головою громади.

А Ви, шановні керманичі, думали, що громада буде виділяти кошти, а вони будуть осідати у ваших кишенях?

Хто захоче чесно працювати за гарну заробітну плату, будь ласка, працюйте. Але на чесній, прозорій основі.

9) Створення нових робочих місць.
Потрібно терміново відкрити будинок пристарілих, де будуть працювати як медичні працівники, так і обслуговуючий персонал. Біля будинку пристарілих ми створимо парк відпочинку, за яким знадобиться догляд. Мешканці будинку пристарілих матимуть можливість, за бажанням, приєднатися до роботи в парку. Створення комфортного проживання для людей похилого віку, їхнє лікування та їх дозвілля - це наш борг, наш святий обов’язок! Кожен мешканець матиме змогу зайнятися тим, що подобається: рукоділлям, співом, грою на музичних інструментах. Я проти того, щоб люди похилого віку помирали вдома на самоті, я хочу забезпечити їм гідну та активну старість. 

Шановні земляки, варвинчани! Проаналізувавши все, Ви переконаєтесь, що зміни обов’язково будуть! Але обравши ще раз старих очільників влади, ми опинимося на самому дні ями.

Тільки подумайте самі, чи будуть керівники з вами в тій ямі! Шанс змінити Варву Ви їм уже давали.

 ГОЛОВНА

Testfacebook