depositphotos 9323592 stock photo boy at the table countsВибори наближаються. Кожен наступний день все ближче скорочує кінцевий термін  виборчої агітації. До яких тільки брудних технологій не вдаються наші «вічні керманичі». Їхні виступи в бюджетних установах зводяться лише до одного – вихваляння себе та поливання брудом опонентів.

Цю агонію можна пояснити – це боязнь втратити «нагріті» місця та доступ до фінансових потоків. 

Так, керівник райдержадміністрації Л.Доля на своїх зустрічах  з виборцями розповідала про свою «унікальність» під час виплат заробітної плати та «ремонтів» приміщень установ. Але всю «унікальність» цього керівника ми з вами бачили, особливо під час ремонту Варвинської ЗОШ. Забула повідомити керманич й про те, що в селах закрили школи, лікарні, фапи, а дороги зруйновані. В своїх передвиборчих фантазіях доповідач дійшла навіть до того, що почала розповідати небилицю, в якій стверджувала: без неї заробітну плату бюджетникам ніхто не зможе виплатити. Подібні твердження викликають лише сміх, адже фінансування всіх бюджетних установ чітко передбачено бюджетним кодексом та законом про державний бюджет. Розподілом  цільових коштів займався й буде займатися фінвідділ, а нарахуванням заробітних плат – бухгалтерії бюджетних установ. Тут працюють і будуть працювати фахівці з  економічною освітою.

Шановні працівники соціальної сфери! З повною відповідальністю запевняю Вас, що заробітну плату, після утворення Варвинської ОТГ, Ви будете отримувати вчасно та в повному обсязі. Це Ваші чесно зароблені кошти, й ніякий чиновник їх не забере, зарплати будуть лише зростати! Ніхто нікого скорочувати ніде не буде. Коштів на утримання громади вдосталь. Ми чітко усвідомлюємо, що збереження та створення нових робочих місць – це наш головний напрям на шляху до розвитку громади та розбудови Варви.

ГОЛОВНА

Testfacebook