IMG 3649На мій погляд, підприємство довів до цієї катастрофи колишній директор заводу Дядик своєю пасивною роботою по розвитку заводу. Таку бездіяльність підтримали й очільники влади Варви та району. Коли треба було їздити до керівників «Укрнафти» та доводити доцільність роботи заводу ані директор, ані голова адміністрації Доля Л.В., ані голова районної ради Бакуменко П.І., ані селищний голова Саверська-Лихошва В.В. не проявиляли ініціативи.

Gromad rada 4Дочекались! У нас вибори! Нарешті в районній газеті з'явилось офіційне повідомлення про призначення перших виборів депутатів, а також голови Варвинської ОТГ (об'єднаної територіальної громади). ЦВК визначила днем виборів неділю, 24 грудня 2017 року.

Варвинська громадська організація “Майбутнє нашої громади” надає всім бажаючим можливість взяти участь у підготовці до виборів.

 

  Перший акт цієї «епопеї» розпочався ще у лютому, коли мій син повернувшись зі школи, сказав, що туалети у приміщенні не працюють. Діти на перерві по морозу бігали до туалету на стадіон або у казкове містечко.

   Широкого резонансу в мережі Інтернет набуло відео «Поліція у Варвинській ЗОШ I-III ст.», розміщене 13 червня на відеохостингу «Ютуб».

   В Україні нараховується  6,5 тисяч  законних і близько 35 тисяч незаконних сміттєзвалищ, загальною площею 7% території, а це можна прирівняти до площі цілої Данії (понад 43 тисячі кв. км).

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят.

  Якісна освіта – це запорука впевненості у майбутньому. Тому дуже важливо, приділяти увагу навчальному процесу в школах та дошкільних навчальних закладах.