Gromad rada 4Дочекались! У нас вибори! Нарешті в районній газеті з'явилось офіційне повідомлення про призначення перших виборів депутатів, а також голови Варвинської ОТГ (об'єднаної територіальної громади). ЦВК визначила днем виборів неділю, 24 грудня 2017 року.

Варвинська громадська організація “Майбутнє нашої громади” надає всім бажаючим можливість взяти участь у підготовці до виборів.

 

   Наша громадська організація пропонує Вам:
• Подати свою кандидатуру до депутатського корпусу Варвинської ОТГ.
• Нашу допомогу в оформленні документів для реєстрації кандидатів у депутати.
• Ознайомитись з інформацією, яка стосується нового виборчого процесу.
  Починається виборчий процес 4 листопада, тобто перші кандидати зможуть зареєструватись не раніше цієї дати. У процесі співпраці та реєстрації кандидатів у депутати ми разом з Вами оберемо та запропонуємо єдиного кандидата на посаду голови Варвинської об’єднаної територіальної громади.
Нарешті ми отримуємо реальний шанс змінити місцевих керівників нинішнього владного апарату! Тож просимо всіх приєднатись до участі у виборчому процесі. Разом ми зможемо зробити життя нашої громади кращим. Чим більше небайдужих, тим реальніші шанси на достойне майбутнє.
Ми з Вами – єдина команда. Ми йдемо на вибори і ми переможемо! Ми готові до змін і беремо на себе обов’язок змінити пасивну роботу нинішніх чиновників.
Чекаємо на Вас за адресою: смт Варва, вул. Садова 1А (приміщення колишньої центральної котельні).
Заздалегідь дякуємо Вам за увагу до цього звернення і сподіваємося на Вашу активну участь у підготовці виборчого процесу.

ГОЛОВНА