IMG 3649На мій погляд, підприємство довів до цієї катастрофи колишній директор заводу Дядик своєю пасивною роботою по розвитку заводу. Таку бездіяльність підтримали й очільники влади Варви та району. Коли треба було їздити до керівників «Укрнафти» та доводити доцільність роботи заводу ані директор, ані голова адміністрації Доля Л.В., ані голова районної ради Бакуменко П.І., ані селищний голова Саверська-Лихошва В.В. не проявиляли ініціативи.

       На сьогоднішній день на ГПЗ вже закрили першу колону цеху переробки нафти, автотранспортний цех і не виключено, що процес ліквідації буде продовжуватись.

      Із бажаючих «можновладців», які хочуть розграбувати завод, скоро вистроїться черга. Хочу запитати у наших районних горе-керманичів: чому ви не дбали й не дбаєте про людей? Чому ви не задумуєтесь над тим, що люди, коли втратять роботу, не зможуть утримувати свої родини.

   Попереджаю шакалів, які захочуть розікрасти обладнання колишнього Автотранспортного цеху Гнідинцівського ГПЗ (автогараж), який ліквідували - будете сидіти у в’язниці. Під цим гаражем земля селищної ради, а в майбутньому - об’єднаної громади.

      Я буду ініціатором проекту:

1. Викупити об’єднаною громадою всі приміщення Автотранспортного цеху Гнідинцівського ГПЗ (автогараж).

2. Зробити комунальну службу на цій території. Там є всі умови – просторі високі гаражі для техніки, готові службові приміщення для працівників, слюсарний цех, душова, медичний кабінет, прохідна, автозаправочна станція та інше.

3. Зробити базу з продажу піску, щебеню, відсіву для мешканців Варви. Зараз проблематично жителям знайти відро піску чи щебеню – або купуй цілу машину, або йди десь шукай той пісок. Із такою базою ця проблема вирішиться, а ще це принесе додатковий дохід для майбутньої об’єднаної громади.

4. Взяти ліцензію для об’єднаної громади на ремонт доріг та сформувати бригаду.

5. Придбати снігоприбиральну та іншу техніку.

   Ми не повинні ходити з простягнутою рукою до «Кернел», до керівництва ГПЗ та до інших, щоб нам надавали снігоприбиральну техніку. Громада та її керівники повинні бути сильними та впевненими в собі, тоді і інші поважатимуть жителів Варви. На сьогодні майже усі вантажні автомобілі, зокрема так звані фури, їздять центральною площею, а наші очільники голови не піднімуть. Дороги руйнуються, кошти на ремонт розкрадаються.

     Досить оцих «договорняків» та загравань.

     Не дамо знищити Варву та район, збережемо ГПЗ.

    В майбутньому, після об’єднання громади Варва-Калиновиця-Леляки, інші села району матимуть можливість приєднатися до громади, безумовно, в рамках чинного законодавства.

     Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

Голова громадської організації «Майбутнє нашої громади»

О.М. Щербатюк

ГОЛОВНА